evridesign - nábytek - kancelářský nábytek, bytový nábytek, školní nábytek, židle a doplňky 

EXNER

Excelent

Excelent

EXCELENT - mobilní úložný systém Caddy, ideální mobilní úložný prostor skříňového typu. S Excelentem jsou veškeré podklady všude tam, kde jsou v danou chvíli potřeba. Excelent je nepostradatelný pomocník při moderním flexibilním způsobu práce. Excelent je vždy po ruce a pomáhá zvládnout pracovní úkoly. Součástí systému jsou i klasické mobilní kancelářské kontejnery vybavené zásuvkami.

Excelent

Selekt

SELEKT - skladebný systém kancelářských skříní. Svou variabilitou umožňuje řešit nejrůznější nároky na zařizování malých i velkoplošných interiérů. Systém tvoří moduly široké 40, 80 a 120 cm ve třech vzájemně kombinovatelných výškách. Skříně jsou buď otevřené regály nebo uzavřené dveřmi s úhlem otevření 110 stupňů, skleněnými či posuvnými dveřmi nebo jsou vybaveny žaluziemi.

Excelent

Explorer

EXPLORER - stolový systém kancelářského nábytku na kulatých nohách. Mnohostrannost a účelnost stolového systému Explorer umožňuje jednoduché, flexibilní a ekonomické řešení kancelářských interiérů.

Excelent

Ego

EGO - stolový systém kancelářského nábytku s podnoží ve tvaru T. Nabízí bezpočet variant pro jakýkoliv prostor nebo zákoutí kancelářského interiéru. Základním rysem stolové řady je výjimečná polohovatelnost pracovních desek, snadná manipulace, montáž a demontáž. Umožňují to kovové podnože, které mohou být výškově stavitelné a v nichž je snadno přístupný kanál pro vedení kabelů.

Excelent

Expando

EXPANDO - stolový systém kancelářského nábytku na čtvercových nohách určený pro optimální vybavení velkoprostorových
kanceláří. Účelnost stolového systému Expando umožňuje jednoduché, flexibilní a efektivní řešení interiérů velkoprostorových kanceláří. Optimální řešení pro zařízení "Call center" v malém či velkém provedení.

Excelent

Expo

Nábytek EXPO je určen pro zařízení manažerských pracoven. Nabízí účelnost, jednoduchost a čistotu designu, vytváří příjemné prostředí pro práci celou řadou skrytých doplňků. Je vyráběn z laminovaných dřevotřískových desek v dekoru Nussbaum Aida Tabak (hnědý ořech) a vnitřní části korpusů potom ve velmi praktickém dekoru Cappuccino (světlá uni barva). Desky jsou olepeny ABS hranami. Nábytkové úchytky jsou z ušlechtilých kovových materiálů.

 
Copyright © 2006 – 2021 Eva Káňová – evridesign; WebDesign © 2006 – 2021 Martin Argaláš